Liberalno-demokatska partija - forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Liberalno-demokatska partija - forum

Forum LDP


3 posters

    Kako se zivi na Kosovu?

    avatar
    Ibrahim Horvat
    Admin


    Number of posts : 13
    Registration date : 05.08.2008

    Kako se zivi na Kosovu? Empty Kako se zivi na Kosovu?

    Počalji  Ibrahim Horvat Sre Avg 13, 2008 4:45 pm

    Voleo bih malo da porazgovaramo o zivoti na Kosovu.Ne na RTS nacin nego argumentovano i realno kao Deutsche Welle.U Srbiji manjka pravih informacija o zivotu na Kosovu.Ja sam bio u Pristini prosle godine i video sam pravi evropski grad. Sve imaju. Cim udjes u grad i povedes decu, odmah na poklon dobiju medu, zeku, automobile, olovne vojnike... Ma divota. Meni i zeni su, odmah pri ulasku u grad, poljubili ruke i rekli: dobrodosli dragi gosti, posto su bili poslasticari - udelili su nam sve vrste kolaca koje se prave u Pristini da besplatno probamo. To je Albanski i Evropski nacin iskazivanja dobrodoslice. A ne kao kod nas - cim predjes granicu, sacekaju te Kostunica i Miskovic, ako kazes da nisi Srbin ubice te odmah, staviti u konzervu i Miskovic ce te prodati.
    Ulice su poplocane, prosecna plata je 10000E.

    Evo par slika sa Kosova:

    Juzna Kosovska Mitrovica, pogled sa Ibra. Severna Kosovska Mitrovica je toliko ruzna, da necu sliku da vam stavim.
    Kako se zivi na Kosovu? 2333654193_46a64660b9

    Univerzitetski grad u Peci, pogledajte kako Albanci, EU i NATO ulazu u obrazovanje i kulturu. A ne kao primitivna Srbija, nije ni cudo sto su obrazovani i kulturno-razvijeni Albanci pozeleli nezavisnost od primitivne Srbije. Kosovski univerzitetski grad Pec:
    Kako se zivi na Kosovu? 11207a


    Ajmo malo da pricamo o napretku Kosova i lazima srpskih medija.
    avatar
    Ibrahim Horvat
    Admin


    Number of posts : 13
    Registration date : 05.08.2008

    Kako se zivi na Kosovu? Empty Re: Kako se zivi na Kosovu?

    Počalji  Ibrahim Horvat Sre Avg 13, 2008 4:57 pm

    Evo jos slika.

    Periferija Pristine izgleda ovako (fotografisao sam sa mobilnim telefonom (ako se pitate odakle mi mobilni sa kamerom, s obzirom da Miskovic i Kostunica drze monopol na informacije, dali su mi ga Albanci), mozete da pretpostavite kako je uzivo):

    Kako se zivi na Kosovu? Poster
    Evropljanin
    Evropljanin


    Number of posts : 3
    Registration date : 14.08.2008

    Kako se zivi na Kosovu? Empty Re: Kako se zivi na Kosovu?

    Počalji  Evropljanin Pet Avg 15, 2008 5:04 pm

    Slike su ti predivne.
    I ja sam bio sa ženom (u junu), a moj drug (LDP-ovac) je bio sa dečkom (odmah posle nezavisnosti), imam samo reči hvale.

    Ovo je centar Prištine pre nezavisnosti:
    Kako se zivi na Kosovu? 302947039_7cfe689842

    A ovo je nedelju dana posle nezavisnosti (u izgradnji):
    Kako se zivi na Kosovu? 610x


    Inače ja sam bio u Prištini na sajmu astronomije i da fotografišem Kosovsku svemirsku agenciju Adem Jašari na Kosovu Polju
    Evo malo sličica:

    Ulaz, svemirski modul Hašim, koji će KSA lansirati na Mars
    Kako se zivi na Kosovu? Ksc3
    Sajam2, motori rakete MO (Madlen Olbrajt), koja će poneti modul Hašim van zemljine teze:
    Kako se zivi na Kosovu? Lpi13871_1~Apollo-Saturn-V-at-Kennedy-Space-Center-USA-Posters

    Kosovo Polje, KSA Adem Jašari, Albanci testiraju nov motor - koji radi po principu nuklearne fuzije vodonika. Ovo će omogućiti brzo međuzvezdano putovanje:
    Kako se zivi na Kosovu? New-nasa-rocket

    Kosovo Polje, KSA Adem Jašari, lansirna rampa 1:
    Kako se zivi na Kosovu? Ksc1
    Evropljanin
    Evropljanin


    Number of posts : 3
    Registration date : 14.08.2008

    Kako se zivi na Kosovu? Empty Re: Kako se zivi na Kosovu?

    Počalji  Evropljanin Pet Avg 15, 2008 5:17 pm

    KSA, Kosovo Polje, Albanski astronaut se u specijalnom centru za obuku priprema za istraživanje Marsa:
    Kako se zivi na Kosovu? Dn11011-1_750
    Nataša Kandić
    Nataša Kandić


    Number of posts : 2
    Registration date : 26.09.2008

    Kako se zivi na Kosovu? Empty Re: Kako se zivi na Kosovu?

    Počalji  Nataša Kandić Pet Sep 26, 2008 12:37 pm

    Naravno da su Albanci procvetali odkako su se oslobodili srpskog šljama.
    Evo uzmimo primer Mustafe Suroia, Albanca. On mi se žalio, pre deset godina da srpska policija uskraćuje prava Albancima.
    Njegov izgled pre deset godina je bio ovakav:
    Kako se zivi na Kosovu? Kosovski_albanac
    Odkako je Kosovo dobilo nezavisnost, odkako je prestala srpska tiranija, Mustafi Suroiu se popravio i fizički izgled, sad izgleda ovako:
    https://media.photobucket.com/image/maneken/arbnori01/HashimThaqi-maneken.jpg

    Sponsored content


    Kako se zivi na Kosovu? Empty Re: Kako se zivi na Kosovu?

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned Maj 19, 2024 6:39 pm