Liberalno-demokatska partija - forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Liberalno-demokatska partija - forum

Forum LDP


2 posters

    Osnovno pitanje forumske politike

    Vesna Miletić
    Vesna Miletić


    Number of posts : 5
    Lokacija : Za trpezom
    Registration date : 04.11.2008

    Osnovno pitanje forumske politike Empty Osnovno pitanje forumske politike

    Počalji  Vesna Miletić Uto Nov 04, 2008 4:34 pm

    Osnovno pitanje svake forumske politike je profesionalna supermoderacija kako treba sa dobrim vezama gde treba. Kao profesionalni supermoderator na forumu BE-BE92 sam dokazala da sam najbolja na svetu i okolini u toj disciplini disciplinovanja. Mlada sam i prespektivna - nemam ni punih šes' banki, a delujem još mladje. Od malih nogu sam rasla kao čobanica, a sada sam cyber velečobanica. Volim svoj čobanski posao i brzo naučim svaku ovcu da ne sme ni da bekne bez moje dozvole. IQ mi je jednak broju suknje, a itekako sam guzata, što će reći da je više nego dovoljan. To dokazujem i svojim nenadmašnim umećem da među ovcama izaberem sitnu moderatorsku boraniju koa volonterski obavlja moj velečobanski supermoderatorski posao, a ja ih samo nadzirem i inkasiram kintu za to. LM, da ne duljimo: prihvatam se velikodušno funkcije supermoderatora i na ovom forumu, a od vlasnika foruma očekujem da svoju zahvalnost izdašno iskaže na mom bankovnom računu. Ovo poslednje treba da ostane poslovna tajna, pošto volonterska sitna moderatorska boranija ume da se uznemiri kad čuje takve detalje. Posebno mi je drago da je ovde i jedan od mojih omiljenih saradnika Anduril sa mog omiljenog foruma. Eto, sad smo i to osnovno pitanje forumske politike rešili. U to ime uzdravlje. pig
    Vesna Miletić
    Vesna Miletić


    Number of posts : 5
    Lokacija : Za trpezom
    Registration date : 04.11.2008

    Osnovno pitanje forumske politike Empty Idemo dalje za iste pare

    Počalji  Vesna Miletić Sre Nov 05, 2008 11:09 pm

    Sad kad smo razjasnili osnovno pitanje svake forumske politike, možemo se pozabaviti i drugim, ne manje važnim pitanjima te politike. Jedno od često pogrešno postavljanih pitanja jeste pitanje demokratije i kao nekih prava korisnika foruma. Korisnici foruma imaju pravo da klikću na reklamne banere na našim forumima (to je pravo čije korištenje je najpoželjnije) i imaju pravo da ih bude što više, jer onda možemo dobiti veću cenu za reklame. Imaju pravo da čitaju naše mudrosti, pa čak i da pišu poželjne tekstove. Imaju pravo da vole i beskrajno poštuju gazde i njihovo privatno vlasništvo. To i jeste demokratija, a ne ono samoupravljanje koje vodi diktaturi protiv gazdi. Kapitalizam je jedini demokratski sistem upravo zato što su u njemu najviša svetinja gazde i njihova svojina. Naprimer, Georg Bush i Vladimir Putin – obojica su oličenje demokratije upravo zato što su najveće i najbogatije gazde u svojim zemljama. Koje političke partije su demokratske? Samo one koje su privatna svojina velikih gazda – svako samostalno udruživanje mimo toga nosi sa sobom klicu opasnost od diktature samoorganizovanog naroda, što uvek može da dovede do pošasti socijalizma. Dobro znam sve o tome, pošto sam do penzije radila u analNitičkom centru tajne policije, a i danas s n jima imam sjajne veze. Sve učesnike foruma koji dovode u pitanje takvu gazdinsku demokratiju treba odmah banovati. Ali ne i skinuti sa liste registrovanih članova, jer nam treba da je ona što duža zbog cena reklamnih banera. Ko ne veruje da je sve ovo upravo ovako, a ne drugačije, neka čita sabrana dela naših voljenih gazda Čede i gazda zVerana. Eno, to je počela da shvata čak i ona ovca Biljana Srbljanović, ali na neki nakaradan način i zato je s pravom eliminisana iz konkurencije za našu. A ni dupe joj nije ni za desetinu monumentalnog dupeta naše lepotice Sonjice Šlihtovice. pig
    Forum B92
    Forum B92


    Number of posts : 1
    Registration date : 12.01.2009

    Osnovno pitanje forumske politike Empty Tražimo hitno antidatiranje!!! Urgent!!!

    Počalji  Forum B92 Pon Jan 12, 2009 1:09 pm

    Nalažem adminu ovog foruma da najhitnije antidatira nastanak ovog foruma LDP tako da će jasno stojati da je forum kreiran pre dva meseca, a ne letos kako to sada piše neprijateljski protiv naše svijetle i moćne kuće. Ne očekujete valjda da vam još i objašnjavam zašto nam to treba. Ne očekujete. E onda dobro, reći ću vam ovoliko: treba nam to u tekućo-političke svrhe da bi ispravili jednu arhibrljotinu supermoderatorke Vesne i njenog potrčka Andurila u borbi protiv onog podmuklog Kastora koji pokušava da nam nametne poštenu i argumentovanu diskusiju, daleko bilo. A sada svi na svoje radne zadatke. pig

    Sponsored content


    Osnovno pitanje forumske politike Empty Re: Osnovno pitanje forumske politike

    Počalji  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Pet Apr 26, 2024 3:11 pm